ACCA: spotkanie online dla studentów

acca-11
Zapraszamy studentów i studentki kierunków akredytowanych ACCA na wyjątkowe spotkanie online.

W trakcie spotkania uczestnicy poznają informacje o studiach akredytowanych, a także m.in. o zwolnieniach z egzaminów, programie Accelerate i egzaminach ACCA. Organizatorzy przybliżą również sposoby budowania kariery w accountingu razem z ACCA.

Spotkanie poprowadzi Agnieszka Kossakowska FCCA, członkini ACCA i Rady Członków ACCA, Senior Finance Manager w IAC Group. Prezentacja odbędzie się w dynamicznej formule Pecha-Kucha, zakładającej jedynie 20 sekund na prezentację każdego z 20 slajdów. Organizatorzy przewidują także sesję Q&A.

Event jest skierowany do studentów wszystkich stopni kierunków akredytowanych (Rachunkowość i Controlling, Finanse i Rachunkowość), w tym także studiów podyplomowych. Spotkanie odbędzie się w języku polskim.

Zainteresowanych zapraszamy 13 grudnia o godzinie 15:00 na platformę MS Teams: LINK.
red. s