Bez ocen. Wykładowcy UEW uczniom - relacja z wykładu dra Aleksandra Binsztoka

Za nami kolejny wykład z cyklu „Bez ocen. Wykładowcy UEW uczniom” realizowane w ramach programu „Liderzy wiedzy – Liderzy sukcesu”, dzięki któremu uczennice i uczniowie szkół średnich mają okazję wzięcia udziału w dedykowanych wykładach akademickich.

Wykład „POZYTYWNA PERSWAZJA NA CO DZIEŃ, czyli jak dobierać słowa i kształtować mowę ciała, aby przekonywać innych i bronić się przed manipulacją” poprowadził dr Aleksander Binsztok z Katedry Inteligencji Biznesowej w Zarządzaniu. Wydarzenie odbyło się 9 stycznia 2023 r. w auli budynku CKU.

Pozytywna perswazja na co dzień - otwarty wykład

Uczestniczki i uczestnicy wykładu poznali techniki manipulacji i sposoby na ich odparcie, a także dowiedzieli się, jak rozmawiać, argumentować i wykorzystywać mowę ciała, aby przekonywać innych do swojego zdania.

Pozytywna perswazja na co dzień - otwarty wykład

Dziękujemy za tak liczną obecność i zapraszamy do udziału w kolejnych wykładach.

Autorka: kk.