Konferencja startupowa Pitch MeetUp

pitch meetup 2023

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu i inQUBE Uniwersytecki Inkubator Przedsiębiorczości zapraszają na konferencję startupową Pitch MeetUp 2023. Do udziału zachęcamy wszystkich zainteresowanych współpracą świata nauki z biznesem w kontekście polskiego systemu startupowego.

Pitch MeetUp to jedyna w swoim rodzaju konferencja przeznaczona dla środowiska startupowego i naukowego. Jej celem jest połączenie świata nauki i biznesu poprzez dostarczenie solidnej dawki praktycznej wiedzy i ciekawych pomysłów. W trakcie wydarzenia można liczyć na inspirujące rozmowy w gronie founderów, innowatorów technologicznych, naukowców, a także przedstawicieli funduszy inwestycyjnych i korporacji. Integralną częścią wydarzenia jest także konkurs dla startupów Pitch MeetUp Competition.

Pitch MeetUp odbędzie się 12 października w Narodowym Forum Muzyki. Szczegółowe informacje wraz z listą prelegentów i formularzem rejestracyjnym można znaleźć na stronie wydarzenia www.pitchmeetup.pl.

red. s