XXVI Dolnośląski Festiwal Nauki – podsumowanie edycji wrocławskiej

dolnośląski festiwal nauki xxvii uniwersytet ekonomiczny we wrocławiu

Za nami edycja wrocławska XXVI Dolnośląskiego Festiwal Nauki – wydarzenia, które ma na celu upowszechnianie nauki, inspirację do naukowego odkrywania, budowanie wspólnoty zainteresowanej nauką oraz wspieranie rozwoju intelektualnego i społecznego.

Dzięki pracownikom naszego uniwersytetu goście festiwalowi wkroczyli do świata badań, doświadczeń i eksperymentów! Odbyły się wykłady, pokazy, warsztaty, zajęcia w laboratoriach badawczych.

Z pewnością Dolnośląski Festiwal Nauki przyniósł wiele cennych doświadczeń i inspiracji uczestnikom naszych imprez. Fotorelację z wydarzeń, które odbyły się na naszej uczelni możecie Państwo obejrzeć w serwisie DFN na stronie UEW.

Przed nami edycja regionalna Festiwalu i imprezy w Jeleniej Górze przygotowane przez pracowników naszego Uniwersytetu, które odbędą się w październiku. Harmonogram wydarzeń jest dostępny do pobrania pod tym adresem.

red. s