XXXI Targi Pracy UEW – relacja

Za nami XXXI Targi Pracy Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Centrum Współpracy z Biznesem UEW wraz z całą kadrą Uczelni pragnie podziękować wszystkim Wystawcom, Partnerom oraz Gościom za tak liczny udział w wydarzeniu.

19 kwietnia 2023 r. do budynku Dolnośląskiego Centrum Informacji Naukowej i Ekonomicznej zawitało ponad 45 wystawców. Każdy uczestnik Targów mógł porozmawiać z przedstawicielami potencjalnych pracodawców o zatrudnieniu, realizacji staży i praktyk. Studentki i studenci Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu mogli z pierwszej ręki dowiedzieć się, jakich kompetencji oczekują od nich konkretne firmy.

W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele branż controllingu, rachunkowości, finansów, logistyki, HR, IT oraz innych, w których pracują nasi studenci i absolwenci. W tej edycji pojawiły się także instytucje, które były niespodzianką dla uczestników wydarzenia. Podobnie było z prelekcjami wystawców, które cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Na uczestników Targów czekało także mnóstwo dodatkowych atrakcji: m.in. konsultacje z doradczyniami Biura Karier UEW, a także możliwość wykonania profesjonalnego portretu biznesowego – przydatne w trakcie opracowywania życiorysu. Jeszcze raz dziękujemy za tak wysoką frekwencję i mamy nadzieję, że dzięki wydarzeniu nasi studenci i studentki znaleźli swojego wymarzonego pracodawcę. Kolejne Targi Pracy na UEW już 18 października 2023!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia. Jak zwykle – działo się bardzo dużo!
red. s