Zapisy na egzaminy języka niemieckiego Goethe-Institut

goethe-institut_logo  gi_centrum_logo

Informujemy o rozpoczęciu zapisów na międzynarodowe egzaminy języka niemieckiego w Centrum Egzaminacyjnym Goethe-Institut przy Studium Języków Obcych UEW.

Uzyskanie międzynarodowego dyplomu Goethe-Zertifikat jest doskonałym sposobem na potwierdzenie posiadanych kompetencji językowych w oczach przyszłych pracodawców. Egzaminy są otwarte dla wszystkich zainteresowanych osób. Rekrutacja trwa do 11 maja 2023 r.

Więcej informacji nt. formuły egzaminów wraz z harmonogramem i formularzami zgłoszeniowymi można znaleźć w serwisie SJO UEW pod tym adresem. Serdecznie zapraszamy!

red. s