„Impakt Dolny Śląsk” – nowy numer Przeglądu Think Tanku UEW

Ukazał się nowy numer czasopisma „Impakt Dolny Śląsk. Przegląd Think Tanku Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu”. Zapraszamy do lektury!

Temat najnowszego numeru „Impaktu” to „Dynamika społeczna i migracje w budowaniu otwartej Polski – rynek pracy a rynek edukacyjny”. Problemy omawiane w najnowszym numerze dotyczą m.in. aktualnych wyzwań na rynku pracy, także w w kontekście przemian demograficznych (wynikających np. z napływu migrantów). Mowa jest także o realizowanym na naszej Uczelni programie Interekon.

Autorami artykułów i komentarzy są eksperci i ekspertki UEW:
Najnowszy numer „Impaktu Dolny Śląsk” można pobrać z serwisu inQUBE – Uniwersyteckiego Inkubatora Przedsiębiorczości: LINK.

red. s