Summer School of Management: start rekrutacji

Ruszyła rekrutacja do Summer School of Management. Zachęcamy studentki i studentów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu do zapisów!

Po 3 latach przerwy związanej z epidemią koronawirusa Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu powraca do organizacji Summer School of Management: cyklicznego wydarzenia, podczas którego studenci z całego świata mogą spotkać się i wspólnie poznawać najnowsze trendy i zjawiska w zarządzaniu.

Summer School of Management: najważniejsze informacje

• Kiedy: 28 czerwca – 7 lipca 2023 r.
  • Temat przewodni: “Strategic foresight & managers’ competences of the future”.
  • Dla kogo: studenci i studentki kierunków związanych z zarządzaniem z Europy i świata
  • Wymagania: znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym uczestnictwo w zajęciach, wysoka motywacja do rozwijania kompetencji menedżerskich.

Korzyści dla uczestników Summer School of Management

Uczestnicy wezmą udział w 62 godzinach intensywnych kursów i szkoleń na tematy dotyczące m.in. kompetencji interkulturowych, metodologii foresight, zarządzania wiedzą, i prowadzenia biznesu. W programie znalazły się również gra miejska połączona ze zwiedzaniem Wrocławia oraz gra biznesowa realizowana w Centrum Symulacji Procesów Biznesowych UEW.

Program merytoryczny zapewnia 6 punktów ECTS. Uczestnicy wezmą także udział w zajęciach integracyjnych oraz w programie o charakterze kulturalnym i rozrywkowym. Więcej informacji wraz z formularzem rekrutacyjnym można znaleźć pod adresem www.summerschool.pl

red. s