UEW na Wrocławskim Salonie Maturzystów 2023

Za nami Wrocławski Salon Maturzystów 2023 organizowany przez magazyn „Perspektywy”. Nie mogło na nim zabraknąć Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu! Prezentujemy krótką relację z wydarzenia.

Spotkania z serii Salon Maturzystów cieszą się ogromną popularnością wśród przyszłych kandydatek i kandydatów na studia. Edycja wrocławska, która odbyła się w dniach 12-13 września br., była doskonałą okazją do przyciągnięcia przyszłych studentów w nasze mury. To właśnie oni już niedługo staną przed decyzją o wyborze uczelni i kierunku studiów.
perspektywy 2023 uew

Gospodarzem tegorocznego Salonu była Politechnika Wrocławska. To właśnie tam, w budynku D20, przyszli studenci mogli zajrzeć do stoiska UEW. Na miejscu obecny był Rektor prof. dr hab. Andrzej Kaleta oraz przedstawiciele Centrum Obsługi Dydaktyki i Spraw Studenckich oraz Centrum Promocji, którzy przedstawili naszą Uczelnię z najlepszej perspektywy. Oficjalnej prezentacji UEW dokonali specjaliści z Sekcji ds. Relacji z Otoczeniem Edukacyjnym: Katarzyna Wołowiec i Sławomir Dalidowicz.
perspektywy 2023 uew

Prezentacja oferty to jednak nie wszystko. Jak co roku przygotowaliśmy dla maturzystów mnóstwo atrakcji utrzymanych w klimacie kampanii rekrutacyjnej „Wejdź do gry!” Uczniowie ostatnich klas szkół średnich otrzymali od nas nie tylko nowe foldery rekrutacyjne, ale też klimatyczne uczelniane gadżety. Nasze stoisko bez wątpienia było jednym z najczęściej odwiedzanych na całym Salonie.
perspektywy 2023 uew

Dziękujemy wszystkim maturzystom i maturzystkom, którzy zajrzeli na stoisko UEW. Mamy nadzieję spotkać się z Wami już w przyszłym roku akademickim – tym razem już w murach naszej Uczelni!

red. s