Pożegnanie Bogusława Gębury

Z ogromnym smutkiem i bólem przyjęliśmy wiadomość, że 29 września 2023 roku odszedł od nas Bogusław Gębura.

bogusław gęburaMgr inż. Bogusław Gębura był wieloletnim Pracownikiem Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, ale przede wszystkim wspaniałym Człowiekiem, niezastąpionym Kolegą i Przyjacielem.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się 4 października 2023 r. o godz. 12:40 na Cmentarzu Osobowickim we Wrocławiu.

Uczelnia zapewnia transport na uroczystość. Aby skorzystać z transportu, prosimy spotkać się pod budynkiem G UEW o godz. 11:30 w dniu pogrzebu.

„Nie umiera ten, kto trwa w sercach i pamięci naszej”

red. s