Kurs dla osób ubiegających się o tytuł doktora w trybie eksternistycznym

Informujemy, że Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu organizuje kurs dla osób ubiegających się o tytuł doktora w trybie eksternistycznym.

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu proponuje osobom ubiegającym się o stopień doktora w trybie eksternistycznym udział w kursie przygotowującym do złożenia wniosku o wszczęcie postępowania o nadanie stopnia doktora w trybie eksternistycznym w dyscyplinach Ekonomia i Finanse, Nauki o Zarządzaniu i Jakości lub Technologia Żywności i Żywienia. Kurs można odbyć także w trakcie pisania doktoratu.

Kurs będzie prowadzony online, wyłączając przedmioty, których odbycie będzie wymagało bezpośredniej współpracy z prowadzącym. Zajęcia będą się odbywać w wybrane weekendy. Nabór do najbliższej edycji trwa do 24 października 2023 roku.

Szczegółowe informacje można znaleźć pod tym adresem.

Zainteresowani są proszeni o kontakt z kierownikiem biura Szkoły Doktorskiej UEW Olgą Rutkowską: poprzez e-mail (olga.rutkowska@ue.wroc.pl) bądź telefonicznie (tel. (71) 36-80-612).

red. s