Debata rektorów na zakończenie obchodów jubileuszu 75-lecia UEW

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu ma zaszczyt zaprosić na debatę rektorów „Uczelnia na przestrzeni 75 lat”. Wydarzenie uświetnia obchody zakończenia jubileuszu 75-lecia Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Jubileuszowy dla naszej Uczelni rok 2022 wieńczymy wyjątkowym wydarzeniem, którym będzie spotkanie czterech rektorów: dawnej Akademii Ekonomicznej i dzisiejszego Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Razem z nimi będziemy wspominać minione lata, zastanawiać się nad ich wpływem na obecny status Uczelni oraz rozmawiać o współczesnym kształcie naszego Uniwersytetu i jego perspektywach na przyszłość.

W debacie rektorów „Uczelnia na przestrzeni 75 lat” udział wezmą:

Debata odbędzie się 26 stycznia 2023 r. o godzinie 16:00 w sali 4, bud. W.

Wydarzenie poprowadzi Prorektor ds. Finansów i Rozwoju dr hab. Bartłomiej Nita, prof. UEW.

Z przykrością informujemy, iż prof. dr hab. Wiesław Pluta, Rektor byłej Akademii Ekonomicznej nie weźmie udziału w debacie ze względów zdrowotnych.

Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby!

Redakcja: kk.