„Rola ekosystemu w rozwoju startupów. Przypadek Wrocławia” – nowość w Wydawnictwie UEW

„Rola ekosystemu w rozwoju startupów. Przypadek Wrocławia” to najnowszy tytuł w katalogu Wydawnictwa Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Zachęcamy do zapoznania się z tą pozycją!

Monografia „Rola ekosystemu w rozwoju startupów. Przypadek Wrocławia” pod redakcją dra hab. Sebastian Bobowskiego, prof. UEW i dr Aleksandry Kuźmińskiej-Haberli porusza tematykę ekosystemu startupowego Wrocławia. Celem książki jest identyfikacja atrybutów innowacyjnych przedsiębiorstw i systemu startupowego na podstawie wyników przeprowadzonych badań. Analiza dotyczy szans, wyzwań i mankamentów, formułując rekomendacje dla miast i regionów w kraju i za granicą.

Książka została wydana nakładem Wydawnictwa Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu i jest dostępna w Księgarni Internetowej UEW.

red. s