Zapisy uzupełniające na kursy języka angielskiego w SJO UEW

Studium Języków Obcych UEW zaprasza na kursy języka angielskiego. Trwają zapisy uzupełniające.

Zapisy uzupełniające odbędą się 10 i 12 stycznia w godz. 17.00-19.00 w budynku SJO (ul. Drukarska 24A).

W trakcie zapisów specjaliści i specjalistki Studium sprawdzą poziom kandydatów i zaproponują odpowiednią grupę. Kursy są ukierunkowane na edukację wszystkich zainteresowanych: mogą do nich przystąpić nie tylko studenci i absolwenci, lecz także np. pracownicy naszej Uczelni.

Lista dostępnych kursów:
  • PET: poziom B1, średniozaawansowany (język ogólny) – kurs stacjonarny,
  • First B2: poziom B2 (język ogólny) – kurs online,
  • Advanced C1: poziom C1 (język ogólny) – kurs stacjonarny,
  • Business English: poziom B2/C1 (język biznesowy) – kurs stacjonarny.
Szczegółowe informacje na temat każdego kursu wraz z egzaminami i certyfikatami są dostępne w serwisie SJO pod tym adresem.

red. s