Kompetencje przyszłości w opinii naszych badaczek. Premiera nowego „Śniadania z nauką”

Kompetencje przyszłości to niezmiennie gorący temat, o który w najnowszym odcinku „Śniadania z nauką” zapytaliśmy badaczki Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Jakie kompetencje będą cenione na rynku pracy za kilkadziesiąt lat? Czym jest „osobowość zdalna” i w jaki sposób powinien do niej podchodzić pracodawca? W jaki sposób sektor publiczny może nawiązać walkę z biznesem o kompetentnych pracowników? M.in. na te tematy w najnowszym odcinku serii „Śniadanie z nauką” z prof. dr hab. Ewą Stańczyk-Hugiet rozmawiają badaczki pracujące na naszej Uczelni:

red. s