Start rekrutacji do programu Kompetencje Przyszłości

kompetencje przyszlosci 5 edycja
Rusza rekrutacja do V edycji programu Kompetencje Przyszłości. Zapraszamy studentki i studentów wszystkich kierunków studiów na UEW!

Program Kompetencje Przyszłości pozwala podnieść umiejętności w takich obszarach jak m.in.:
  • budowanie marki osobistej i promowanie własnych działań w social mediach,
  • inteligencja emocjonalna,
  • metody współpracy w zespole,
  • kompleksowe rozwiązywanie problemów,
  • przejmowanie odpowiedzialności.
Program jest prowadzony we współpracy z ekspertami uznanych marek. W realizację programu zaangażowani są trenerzy reprezentujący m.in. HP Inc., RST Software Masters, INNERGO, Fundację Partycypacji Społecznej, The Lean Six Sigma Academy Poland oraz Smith+Nephew.

Rekrutacja do programu Kompetencje Przyszłości startuje 22 lutego 2023 r. i potrwa do 1 marca. Program jest skierowany do studentów I i II stopnia studiów (oprócz studentów pierwszego roku I stopnia) dowolnego kierunku realizowanego na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

Więcej informacji można znaleźć w serwisie Biura Karier UEW pod tym adresem.

red. s