Życzenia od prof. dr. hab. Andrzeja Kalety z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Drogie Koleżanki, Drodzy Koledzy!

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej pragnę podziękować za zaangażowanie w kształcenie naszych studentów i dbałość o rozwój Uczelni. Każdego dnia pokazują Państwo, jak być dobrymi mentorami inspirującymi najmłodszych przedstawicieli społeczności akademickiej do zdobywania nowych umiejętności, poszerzania horyzontów i odważnego patrzenia na świat.

Życzę Państwu niesłabnącej satysfakcji z pracy dydaktycznej i naukowej oraz zadowolenia z realizacji kolejnych działań, inicjatyw i celów. Żywię głęboką nadzieję, że dalsze przedsięwzięcia zawodowe będą pełne niesłabnącego entuzjazmu do przekazywania wiedzy i doświadczenia. Jestem przekonany, że wspólnymi siłami, w oparciu o wzajemny szacunek i otwartość sprzyjającą wymianie poglądów, nadal będziemy troszczyć się o dobro i prestiż Uczelni.

prof. dr hab. Andrzej Kaleta,
Rektor Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu