UEW na XXXII Forum Ekonomicznym: zapowiedź wydarzenia

uniwersytet ekonomiczny we wrocławiu forum ekonomiczne 2023

Już 5 września odbędzie się XXXII edycja Forum Ekonomicznego – największej konferencji społeczno-gospodarczej w Europie Środkowej i Wschodniej. Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu jak co roku bierze czynny udział w tej imprezie.

Podczas tegorocznego Forum Ekonomicznego, które odbywa się pod hasłem „Nowe wartości Starego Kontynentu – Europa u progu zmian”, przedstawiciele UEW wezmą udział w kilkunastu panelach tematycznych. 21 ekspertów z grona naszych badaczy wcieli się zarówno w rolę prelegentów, jak i moderatorów dyskusji, poruszając istotne tematy z zakresu ekonomii, gospodarki, rozwoju, innowacyjności, technologii czy procesów w społeczeństwach.

Zapraszamy do odwiedzenia specjalnego serwisu dedykowanego naszemu udziałowi w Forum, na którego łamach m.in. prezentujemy sylwetki naszych ekspertów wraz z tematyką paneli i dyskusji. Właśnie tam będziemy zamieszczać także obszerne relacje z poszczególnych wydarzeń: www.ue.wroc.pl/uew_na_fe_karpacz.

Zachęcamy również do obserwowania mediów społecznościowych Uczelni (Facebook, Instagram, LinkedIn) w których na bieżąco będziemy informować o najciekawszych wydarzeniach związanych z obecnością UEW na XXXII Forum Ekonomicznym.

Do zobaczenia w Karpaczu w dniach 5-7 września 2023 r.!

red. s