Z szacunkiem wobec innych – spotkanie z cyklu „Bez ocen. Wykładowcy UEW uczniom”

Zapraszamy na kolejny wykład z cyklu „Bez ocen. Wykładowcy UEW uczniom” , w ramach którego Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu oferuje uczniom i uczennicom szkół średnich udział w specjalnie przygotowanych wykładach akademickich.

Wykład realizowany w ramach projektu „Liderzy wiedzy – Liderzy sukcesu” poprowadzi dr Sylwia Wrona: profesor w Katedrze Zaawansowanych Badań w Zarządzaniu, dyrektor Centrum Kształcenia Ustawicznego UEW, dyrektor Centrum Projektowania Innowacyjnych Rozwiązań DT HUB. Tytuł wykładu: „Co na to etykieta? Czyli z szacunkiem wobec innych” mówi sam za siebie!

Wykład odbędzie się 19 maja 2023 r. w godz. 10:00-11:30 w Auli im. Stanisławy Bartosiewicz w budynku CKU (ul. Kamienna 43/45).

Więcej informacji wraz z formularzem rejestracyjnym można znaleźć pod tym adresem. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych uczniów i uczennice!

red. s