UEW na Ogólnopolskich Targach Edukacja

W dniach 21-22 marca 2023 r. Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu brał udział w Ogólnopolskich Targach Edukacja w Katowicach. Zapraszamy na relację z tego wydarzenia.

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu był reprezentowany przez zespół Centrum Promocji UEW. W trakcie Targów odbywających się w katowickim Spodku rozwiewaliśmy wątpliwości, doradzaliśmy w wyborze odpowiednich studiów i prezentowaliśmy naszą ofertę, infrastrukturę i możliwości, jakie dają studia na UEW. Nasze stanowisko zostało odwiedzone przez tysiące tegorocznych maturzystów. Niezmiernie nas cieszy, że wiele z tych twarzy zobaczymy ponownie na jesieni, po rozpoczęciu nowego roku akademickiego – tym razem w murach naszej Uczelni.

Udział UEW w Targach to część nowej kampanii rekrutacyjnej „Wejdź do gry!” przeznaczonej dla kandydatów na studia I stopnia. Więcej informacji na temat kampanii już wkrótce! Już teraz zachęcamy do zapoznania się z nowym informatorem dla maturzystów, w którym uwzględniliśmy m.in. informacje o nowych kierunkach.
red. s