Dżamp 2023 – jedyny taki obóz dla studentów z niepełnosprawnościami

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu zaprasza studentki i studentów z niepełnosprawnością na XVI edycję obozu Dżamp. Wydarzenie rozpocznie się 2 września 2023 r.

Dżamp to jedyny tak duży obóz studencki adresowany do studentów z niepełnosprawnością. Wydarzenie łączy integrację społeczną, aktywność fizyczną i rozwój osobisty. Mogą w nim wziąć udział studenci i studentki, którzy studiują na uczelniach współpracujących ze Stowarzyszeniem Twoje Nowe Możliwości. Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu jest jedną z takich uczelni.

Tegoroczny Dżamp odbędzie się w dniach 2-9 września 2023 r. w południowej części Polski. W trakcie obozu możesz liczyć na wycieczki krajoznawcze, prace warsztatowe oraz zajęcia sportowe i integracyjne. Decyzję o udziale w poszczególnych aktywnościach podejmujesz samodzielnie.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej nt. Dżampu lub zgłosić swój udział, zachęcamy do kontaktu z Sekcją ds. Obsługi Osób z Niepełnosprawnościami: informacji udziela p. Aneta Kucybała (tel. 71 360-80-755, e-mail aneta.kucybala@ue.wroc.pl). Możesz także odwiedzić stronę internetową programu: www.dzamp.org.

red. s