Konkurs o Nagrodę im. Profesora Rafała Krupskiego na najlepszą pracę doktorską

Komitet Nauk Organizacji i Zarządzania PAN ogłasza III Konkurs o Nagrodę im. Profesora Rafała Krupskiego na najlepszą pracę doktorską z zakresu zarządzania strategicznego.

Podstawowym celem Konkursu o Nagrodę im. Profesora Rafała Krupskiego jest pobudzanie rozwoju zainteresowania zagadnieniami zarządzania strategicznego wśród młodych naukowców i kultywowanie pamięci o dorobku naukowym Profesora Rafała Krupskiego – Patrona Nagrody.

Prof. dr hab. Rafał Krupski był wybitnym pracownikiem Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, wieloletnim Dyrektorem Instytutu Organizacji i Zarządzania, kierownikiem Katedr Teorii Organizacji i Zarządzania oraz Strategii i Metod Zarządzania na Wydziale Zarządzania, Informatyki i Finansów UEW, autorem kilkuset publikacji naukowych, założycielem wrocławskiej szkoły zarządzania strategicznego, mistrzem profesorów Jerzego Niemczyka i Ewy Stańczyk-Hugiet.

W III edycji Konkursu mogą brać udział autorzy prac doktorskich z zakresu zarządzania strategicznego, na podstawie których nadano stopień naukowy doktora w Polsce w okresie od 1 stycznia 2018 do 31 grudnia 2022 r.

Wytypowane prace zgłaszają do Kapituły Konkursu autorzy rozpraw doktorskich w terminie do 30 kwietnia 2023 r.

Szczegółowe informacje wraz z regulaminem można znaleźć w serwisie Komitetu Nauk Organizacji i Zarządzania PAN: knoiz.pan.pl/88-iii-konkurs-o-nagrode-im-prof-rafala-krupskiego.

red. s