Przedsiębiorczy Wrocław 2023: zaproszenie dla studentek i studentów UEW

Wrocław to miasto biznesu i miejsce nieograniczonych możliwości rozwoju zawodowego. Tutaj nie tylko rozwijasz swoje pasje, ale także korzystasz z narzędzi niezbędnych do kreowania nowych modeli biznesowych.

Przedsiębiorczy Wrocław powstał z myślą o zainspirowaniu młodych ludzi światem biznesu. Program eventu, skierowany do młodzieży w wieku 16-25 lat, stanowi doskonałą okazję do odkrycia praktycznych rozwiązań, będąc fascynującą podróżą do świata ekonomii.

Czekają na was liczne warsztaty i panele dyskusyjne obejmujące takie zagadnienia jak: budowanie marki osobistej, innowacje przyszłości, finansowanie pierwszego projektu biznesowego oraz wiele innych. Przy wsparciu Uniwersyteckiego Inkubatora Przedsiębiorczości inQUBE będziecie mogli przedstawić swoje koncepcje, a następnie rozwijać je w formie startupu.

Na zaproszenie Biura Karier Centrum Współpracy z Biznesem UEW warsztaty poprowadzą trenerzy reprezentujące takie firmy jak: RST Software, INNERGO, HP oraz Strategy & Marketing Consulting.

Dzięki współpracy z firmą REVAS mamy możliwość zaproszenia was do ekscytującej symulacji biznesowej! „Turniej BSB o Puchar Rektora Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu” to nie tylko rywalizacja, ale też nieocenione doświadczenie w trakcie którego bez żadnego ryzyka finansowego będziecie mogli przetestować modelowanie biznesu.

Wydarzenie jest organizowane we współpracy z fundacją Młodzi dla Wrocławia oraz przy wsparciu firmy REVAS – Branżowe Symulacje Biznesowe.

Udział w evencie jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona! Formularz rejestracyjny jest dostępny pod tym adresem.

Zapraszamy na trzydniowy maraton z biznesem. Poniżej harmonogram wydarzenia, na które zapraszamy do Centrum Kształcenia Ustawicznego UEW w dniach 29-31 maja 2023 r.:

przedsiebiorczy wroclaw 2023
red. s