Konkurs Młode Talenty

Zapraszamy młodych naukowców, doktorantów, studentki i studentów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu do wzięcia udziału w konkursie Młode Talenty.

Dolnośląski Klub Kapitału po raz siódmy organizuje konkurs „Młode Talenty”. Udział w konkursie mogą wziąć wybitni studentów, doktoranci oraz młodzi pracownicy nauki zatrudnieni w uczelniach Dolnego Śląska. Zwycięzcy zostaną wyłonieni w trakcie uroczystej gali w maju 2023 r.

Dolnośląski Klub Kapitału zaprasza tym samym społeczność Uniwersytetu Ekonomicznego do udziału w konkursie. Zgłoszenia dokona JM Rektor prof. dr hab. Andrzej Kaleta na podstawie postępowania konkursowego przeprowadzonego przez uczelnianą Komisję ds. Konkursu Dolnośląskiego Klubu Kapitału „Młode Talenty” (przew.: dr hab. Bogusław Półtorak, prof. UEW).

Serdecznie zapraszamy do prezentacji najlepszych pomysłów, osiągnięć i sukcesów studentki, studentów, doktorantki i doktorantów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu! Nagrody zostaną wręczone w kategoriach:
  1. sukces naukowy,
  2. sukces w zakresie innowacji,
  3. sukces artystyczny,
  4. sukces w zakresie działalności społecznej,
  5. sukces w zakresie działalności przedsiębiorczej,
  6. sukces sportowy.
Zgłoszenia w formie własnoręcznie podpisanej Ankiety dla kandydatów do konkursu Młode Talenty” wraz z załącznikami należy przesłać pocztą lub złożyć w dziekanatach, biurze Szkoły Doktorskiej UEW lub biurze Sekcji ds. Obsługi Studiów III Stopnia do 20 marca 2023 r. Zgłoszenia zarekomendowane przez Komisję ds. Konkursu Dolnośląskiego Klubu Kapitału „Młode Talenty” zostaną przekazane organizatorom. Szczegółowe informacje można sprawdzić w serwisie internetowym konkursu.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu poprzez czat MS Teams z Przewodniczącym Komisji: drem hab. Bogusławem Półtorakiem, prof. UEW.

red. s