Wydawnictwo UEW prezentuje: Usługi finansowe dla przedsiębiorstw

Podręcznik „Usługi finansowe dla przedsiębiorstw” oraz zbiór zadań będący jego uzupełnieniem ukazały się nakładem Wydawnictwa Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Autor publikacji – dr Artur A. Trzebiński – połączył w nich teoretyczne podejście, czyli opis tego, jak działają wybrane usługi finansowe z ich wykorzystaniem w praktyce opierając się na własnym doświadczeniu bankowym.

Usługi finansowe dla przedsiębiorstw - podręcznik

Usługi finansowe dla przedsiębiorców – podręcznik, Artur A. Trzebiński

Obie pozycje stanowią uzupełniające się kompendium wiedzy, dzięki któremu studentki i studenci mogą pogłębić wiedzę na temat teorii bankowości komercyjnej i korporacyjnej, zarządzania finansami przedsiębiorstw oraz podstaw ubezpieczeń.

Usługi finansowe dla przedsiębiorstw - zbiór zadań

Usługi finansowe dla przedsiębiorstw – zbiór zadań, Artur A. Trzebiński

O autorze:

Artur A. Trzebiński - adiunkt w Katedrze Bankowości, Wydział Zarządzania, Informatyki i Finansów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, trener i tutor nauki. Z UEW związany od 2016 roku. W pracy naukowej zajmuje się głównie funduszami inwestycyjnymi i funduszami nieruchomości, finansami behawioralnymi oraz bankowością hipoteczną.

Redakcja: kk.