Nauka i zrównoważony rozwój: premiera kolejnego odcinka „Śniadania z nauką”

Wyzwania klimatyczne i postulaty zrównoważonego rozwoju to istotne problemy, które stoją przed współczesną nauką. W jaki sposób Uczelnia powinna na nie odpowiadać? To temat najnowszego „Śniadania z nauką”.

Konieczność sprostania wymogom zrównoważonego rozwoju należy do kluczowych wyzwań, jakim musi stawić czoła współczesna nauka. Stan badań i realizacji projektów związanych m.in. ze społeczną odpowiedzialnością naszej Uczelni, zieloną transformacją, dojrzałością CSR/ESG i zarządzaniu różnorodnością w kolejnym odcinku serii „Śniadanie z nauką” prezentują badaczki i ekspertki Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu:

red. s