Dr inż. Magdalena Borowska nagrodzona „Kubkiem dla wykładowcy” Akademickiego Radia LUZ!

Mamy przyjemność poinformować, że w XI edycji plebiscytu „Kubek dla Wykładowcy” dr inż. Magdalena Borowska stanęła na podium!

Organizowany przez Akademickie Radio LUZ plebiscyt „Kubek dla Wykładowcy” to jedyny w swoim rodzaju konkurs, w którym społeczność akademicka całego Wrocławia wybiera najlepszych wykładowców i wykładowczynie, bez względu na uczelnię. Nagrodą jest tytułowy kubek, który stanowi potwierdzenie charyzmy, zaangażowania oraz pragnienia dzielenia się wiedzą. W otwartym głosowaniu mogą wziąć udział wszyscy zainteresowani – nie tylko studenci.

Na najniższym stopniu podium w tegorocznej, XI edycji konkursu stanęła reprezentantka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu! Dr inż. Magdalena Borowska z Katedry Pracy, Kapitału i Innowacji Wydziału Zarządzania UEW była jedynym naukowcem bądź naukowczynią z naszej Uczelni, która znalazła się w ścisłej czołówce plebiscytu. Rozmowa z naszą lauretką jest dostępna w serwisie Akademickiego Radia LUZ pod tym adresem.
magdalena borowska kubek radio luz

Zwycięzcą plebiscytu okazał się dr Michał Porwolik z Katedry i Zakładu Anatomii Prawidłowej Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Na drugim miejscu uplasował się dr Piotr Dyszewski z Instytutu Matematycznego Uniwersytetu Wrocławskiego.

Serdecznie gratulujemy tego niepowtarzalnego wyróżnienia, życząc dalszych sukcesów w pracy naukowo-dydaktycznej!

red. s