Mentoring dla Studentów UEW: ruszyły zapisy

uew mentoring dla studentów ue wroc
Ruszyły zapisy do programu Mentoring dla Studentów UEW. Do udziału zachęcamy zarówno Mentorów i Mentorki, jak też Mentees.

Program Mentoring dla Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu w 14. edycji wkracza w nowy wymiar! Jako pierwsza uczelnia w Polsce nawiązaliśmy współpracę z Mentiway: platformą dedykowaną procesom mentoringowym, która jest oficjalnym Partnerem Technologicznym Programu.

Dzięki temu partnerstwu uczestniczki i uczestnicy programu w trakcie całego procesu mentoringu będą mieli dostęp do aplikacji zapewniającej:
  • skuteczny system rekomendacji par mentoringowych wsparty systemem AI,
  • pakiet narzędzi służących do planowania procesu mentoringowego, organizowania spotkań i gromadzenia notatek i materiałów w jednym miejscu,
  • uporządkowaną bazę wiedzy, z której możesz skorzystać od razu bądź stopniowo, otrzymując kolejne materiały na Twoją skrzynkę pocztową,
  • gotowe scenariusze sesji mentoringowych prowadzące Mentorów i Mentees przez cały proces.
Ta zmiana pozwoli nam jeszcze efektywniej wspierać Mentorów, Mentorki i Mentees w osiąganiu ich zawodowych i rozwojowych celów. Zapraszamy do 14. edycji Programu!

Terminy rekrutacji:
  • Rekrutacja Mentorów i Mentorek: 25.09.2023 - 12.10.2023
  • Rekrutacja Mentees: 23.10.2023 - 12.11.2023
Więcej informacji nt. programu Mentoring dla Studentów UEW można znaleźć w serwisie Biura Karier UEW pod tym adresem.
red. s