Dajemy Książkom Drugie Życie

Masz książki, których już nie potrzebujesz? Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu włączył się do akcji „Dajemy Książkom Drugie Życie”. To ogólnopolska zbiórka używanych książek, organizowana przez Fundację ekologiczną ARKA.

dajemy_ksiazkom_drugie_zycie2
Środki ze  sprzedaży książek przeznaczone zostaną na:
•    zakup biletów do kina, teatru, organizację warsztatów edukacyjnych dzieciom z domów dziecka,
•    ratowanie bezdomnych zwierząt,
•    sadzenie drzew.

Zbiórka ma charakter bezterminowy. Regały na książki stoją na parterze bud. E.
Można przynosić książki dla dzieci, młodzieży i dorosłych, kucharskie, przewodniki, poradniki itp. Chodzi o książki wydane po 1990 roku, nowe lub używane w dobrym stanie.

Nie zbieramy lektur i podręczników szkolnych, podręczników informatycznych, encyklopedii, słowników, kodeksów, czasopism i gazet, książek religijnych. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie.

Serdecznie zapraszam w imieniu Zespołu ds. równego traktowania i przeciwdziałania dyskryminacji oraz Green Team

Dorota Teneta-Skwiercz
Koordynatorka akcji