Studencki Program Stypendialny – rusza nabór!

Rusza nabór do kolejnej edycji Studenckiego Programu Stypendialnego. Stypendia są przyznawane ze środków Wrocławskiego Centrum Akademickiego.

Studencki Program Stypendialny jest organizowany przez Wrocławskie Centrum Akademickie (WCA) – jednostkę samorządu podległą Miastu Wrocław. O stypendia z Programu mogą się ubiegać:
  • doktoranci posiadający wybitny dorobek naukowy w dziedzinach ważnych dla rozwoju Wrocławia
  • studenci, którzy uzyskali prawo do studiowania na uczelni zagranicznej.
O stypendia w wysokości 2000 zł (dla doktorantów) oraz 500 zł (dla studentów uczelni zagranicznych) można się ubiegać poprzez złożenie wniosku dostępnego w serwisie WCA: www.wroclaw.pl/akademicki-wroclaw/wroclawskie-centrum-akademickie.

Nabór trwa od 1 czerwca do 31 sierpnia 2023 r.

red. s