Liderzy Wiedzy Liderzy Sukcesu

Liderzy Wiedzy Liderzy Sukcesu to projekt edukacyjny budujący i utrzymujący relacje Uczelni ze szkołami średnimi. Wśród nich znajdują się wyjątkowe Szkoły pod patronatem naszej Uczelni.

liderzy_ok

W zeszłym, rekordowym dla projektu, roku akademickim, spotkaliśmy się łącznie z blisko 4 000 Uczniów szkół średnich z całej Polski. I wprowadziliśmy kilka nowych rozwiązań dla naszych partnerów z otoczenia edukacyjnego, m.in. cykl wykładów otwartych “Bez ocen”, Branżowe Symulacje Biznesowe oraz Business English dla Uczniów.

Na przestrzeni kilku lat wyraźnie widać spektakularne efekty, jakie wynikają z tej współpracy. Na ponad 1000 szkół średnich, z których przyjęliśmy studentów na I rok, w pierwszej trzydziestce - z największą frekwencją - znajdują się wszystkie szkoły patronackie i ściśle współpracujące z Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, a ranking otwiera LO Nr XII im. Bolesława Chrobrego we Wrocławiu.

Co jest miarą sukcesu? Przede wszystkim efektywna współpraca naszych wykładowczyń i wykładowców, która buduje pozytywny wizerunek naszej Uczelni. Przyszłe studentki i studenci mają także okazję przekonać się o wysokich standardach nowoczesnego nauczania na UEW.

Ten rok stawia przed nami kolejne wyzwania. Kalendarz spotkań z naszymi patronackimi szkołami zapełnia się błyskawicznie. Już jutro rozpoczynamy cykl otwartych wykładów Bez ocen. Wykładowcy UEW uczniom.

Oferta naszych wszystkich aktywności.

WB