Granty dla studentów i doktorantów z Funduszu Aktywności Studenckiej (FAST) – nabór wniosków

Wrocławskie Centrum Akademickie zaprasza studentów i doktorantów do wzięcia udziału w miejskim programie Fundusz Aktywności Studenckiej (FAST).

Fundusz Aktywności Studenckiej to program organizowany przez Wrocławskie Centrum Akademickie przy wsparciu Prezydenta Wrocławia. Celem FAST jest finansowe wsparcie kreatywności i przedsiębiorczości akademickiej oraz inicjatyw podejmowanych przez koła naukowe, które działają na wrocławskich uczelniach.

W programie FAST mogą wziąć udział osoby działające w studenckich kołach naukowych, grupach i organizacjach funkcjonujących przy wrocławskich uczelniach i instytutach PAN. Tematyka projektów jest dowolna, ale powinna być związana z profilem działalności organizacji. Szczególnie pożądane są projekty stanowiące zamkniętą całość.

Uczestnicy programu mają szansę otrzymać grant w wysokości 10 tys. zł na realizację własnych projektów. Termin składania wniosków upływa 23 marca 2023 r.

Szczegółowe informacje na temat Funduszu Aktywności Studenckiej FAST można znaleźć w serwisie Miasta Wrocław pod tym adresem.

red. s