Spotkanie na zakończenie V edycji BIPS

Zapraszamy na spotkanie podsumowujące V edycję Biznesowego Indywidualnego Programu Studiów realizowanego w Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

Biznesowy Indywidualny Program Studiów to projekt skierowany do studentów, którzy pragną zdobyć wyjątkowe doświadczenie dzięki rocznej pracy pod opieką tutora akademickiego i mentora – praktyka. Dzięki BIPS studenci UEW zyskują szansę na kontakt z praktyką i prawdziwym biznesem. BIPS to nie program nauczania. BIPS to program uczenia się!

Spotkanie podsumowujące V edycję programu BIPS rozpocznie się o godzinie 16:00, 22 czerwca 2023 r. w Auli im. Profesor Stanisławy Bartosiewicz (sala nr 1 Centrum Kształcenia Ustawicznego UEW, ul. Kamienna 43, Wrocław). Serdecznie zapraszamy!

red. s