Konsultacje międzyuczelniane dotyczące EZD i digitalizacji zasobów archiwalnych

22 września 2023 r. na Uniwersytecie Wrocławskim odbyła się konferencja „Konsultacje międzyuczelniane dotyczące EZD i digitalizacji zasobów archiwalnych”.

ezd

W wydarzeniu udział wzięli przedstawiciele i przedstawicielki uczelni wyższych z całej Polski.

W trakcie konferencji uczestnicy wzięli udział w dwóch panelach tematycznych:
1.    Elektroniczne Zarządzanie Dokumentacją,
2.    Digitalizacja i Promocja zasobu archiwalnego.

Tematy, które zostały na nich poruszone dotyczyły w głównej mierze wyzwań, jakie są stawiane przed Koordynatorami czynności kancelaryjnych oraz digitalizacji materiałów archiwalnych.

Z ramienia Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu w konferencji wzięły udział Koordynatorki systemu EZD oraz czynności kancelaryjnych: Joanna Kustow, Joanna Bulzacka, Elwira Szymkowska i Julia Śmiechowska. Pani Joanna Kustow wygłosiła referat pt. „Wszechstronna rola Archiwum i odpowiedzialność koordynatora czynności kancelaryjnych”.

ezd2

WB