Rekrutacja do międzynarodowego programu AIESEC

aiesec-2023

Drogi Studencie! Czy interesuje Cię rozwój kompetencji cenionych w dzisiejszym świecie międzynarodowego biznesu? Szukasz wartościowej aktywności poza studiami? Chciałbyś poćwiczyć język angielski w praktyce i poznać ludzi z całego świata?

Jeśli tak, dołącz do AIESEC! AIESEC to jedyna organizacja studencka we Wrocławiu działająca w międzynarodowym środowisku, która stawia na rozwój personalny i ułatwia zaczynanie profesjonalnej kariery. U nas:

• pomożesz w organizowaniu praktyk zagranicznych,
  • zyskasz szansę startu międzynarodowej kariery,
  • zdobędziesz cenne doświadczenie w dziale marketingu, sprzedaży, HR-u, Project Managementu i wielu innych,
  • rozwiniesz umiejętności miękkie, takie jak m.in. komunikacja i przemówienia publiczne,
  • nawiążesz relacje biznesowe z licznymi firmami,
  • przełamiesz barierę językową w angielskim,
  • poznasz wiele wartościowych osób z Wrocławia i całego świata.

Rekrutacja do programu AIESEC trwa do 19.02.2023 r. Zarejestruj się już dziś, korzystając z formularza rekrutacyjnego dostępnego w serwisie AIESEC: LINK