Europejski Festiwal Umiejętności

24 października w Bibliotece Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu odbył się Europejski Festiwal Umiejętności.

dsc_0148

W ramach festiwalu miała miejsce Gra Umiejętności, gdzie uczestnicy rozwiązywali zagadki i testowali kompetencje w różnych dziedzinach. Stoiska informacyjne oferowały informacje o programie Erasmus+, planowaniu kariery i działaniach funduszy europejskich w Polsce.

Dziękujemy naszym współorganizatorom – sieci współpracy Europa w województwie dolnośląskim: Centrum Dokumentacji Europejskiej na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, EURES – Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy, EUROPE DIRECT Oleśnica, Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Wrocławiu, Punkt Informacyjny Unii Europejskiej oraz Przedstawicielstwo Regionalne Komisji Europejskiej we Wrocławiu.

Wydarzenie objęte było patronatem honorowym Marszałka Województwa Dolnośląskiego Cezarego Przybylskiego
Dziękujemy uczestnikom za uczynienie tego wydarzenia wyjątkowym.

WB