Integration Day 2023

integration day ue wroc uew

Integration Day to wydarzenie podczas którego będziemy budować wzajemny szacunek w międzynarodowym klimacie UEW.

Do wzięcia udziału w Integration Day zachęcamy wszystkich studentów i pracowników UEW. Wydarzenie stwarza wyjątkową okazję do integracji pracowników i studentów w duchu wzajemnego szacunku, otwartości i zrozumienia. Poznania różnic kulturowych, które powinny łączyć a nie dzielić. Zapraszamy już 19 października 2023 r. do holu Biblioteki UEW o godz. 13.00!

Na wszystkich uczestników czeka wiele atrakcyjnych gier i zabaw oraz kulinarne niespodzianki!

Zachęcamy również do wzięcia udziału w grze miejskiej „Poznaj Kampus”! W grze czekają wyzwania oraz zagadki, które przeprowadzą Cię przez kampus UEW i jego najciekawsze miejsca. Gra „Poznaj Kampus” potrwa do 19 października 2023 r.! Szczegółowych informacji szukaj pod tym adresem.

red. s