Studencki Program Stypendialny Urzędu Miasta Wrocławia

Ruszył nabór Studenckiego Programu Stypendialnego. Do udziału zachęcamy laureatów olimpiad i konkursów oraz osoby studiujące za granicą.

Organizowany przez Urząd Miasta Wrocławia Studencki Program Stypendialny jest przeznaczony dla laureatów olimpiad i konkursów przedmiotowych oraz studentów III bądź wyższego roku studiów, którzy otrzymali prawo do studiowania na uczelniach zagranicznych.

Harmonogram przyjmowania zgłoszeń:
Zgłoszenia i dokumenty należy składać poprzez aplikację CUi SPS: sps.cui.wroclaw.pl.

Szczegółowe informacje nt. Studenckiego Programu Stypendialnego można znaleźć w regulaminach oraz na stronie Wrocławskiego Centrum Akademickiego: wca.wroc.pl

Regulamin SPS: laureaci olimpiad przedmiotowych
Regulamin SPS: studenci wyjeżdżających za granicę

red. s