Top Young 100: rekrutacja do VI edycji programu

top young 100 rekrutacja
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu zachęca studentki i studentów do wzięcia udziału w programie rozwojowym Top Young 100.

Top Young 100 to roczny program rozwojowy dedykowany ambitnym studentkom i studentom kierunków związanych z transportem, spedycją i łańcuchami dostaw. Do wzięcia udziału zachęcamy zwłaszcza studentki i studentów UEW, którzy ukończyli co najmniej 2. rok studiów I stopnia na jednym z poniższych kierunków:
  • analityka gospodarcza,
  • logistyka,
  • transport,
  • zarządzanie,
  • zarządzanie i inżynieria produkcji,
  • zarządzanie w nowoczesnej gospodarce.
Udział w Top Young 100 umożliwia zdobycie cenionego przez pracodawców doświadczenia. 100 najlepszych studentek i studentów wyłonionych w trakcie rekrutacji nawiąże współpracę z doświadczonymi mentorkami i mentorami, realizując rzeczywiste wyzwania biznesowe i biorąc udział w specjalistycznych szkoleniach. VI edycja programu kładzie nacisk na rozwój umiejętności związanych z digitalizacją obsługi łańcuchów dostaw.

I etap rekrutacji trwa do 12 marca 2023 r. Formularz zgłoszeniowy jest dostępny pod tym adresem. Warto również sprawdzić wskazówki przydatne w trakcie wypełniania zgłoszenia.

Więcej informacji można znaleźć na stronach organizatora programu oraz na dedykowanym profilu w serwisie Facebook

red. s