Szkoła Doktorska UEW: zaproszenie na warsztaty on-line

Zapraszamy na warsztaty online dotyczące projektu Indywidualnego Planu Badawczego. Warsztaty przeznaczone są dla kandydatów do Szkoły Doktorskiej UEW.

W jakiś sposób prawidłowo przygotować projekt Indywidualnego Planu Badawczego? Jakie należy zawrzeć w nim informacje? Jakie znaczenia ma ten projekt w przyszłej pracy badawczej doktoranta i jego kształcenia w Szkole Doktorskiej UEW? Odpowiedzi na te pytania szukaj na warsztatach online dla kandydatów! Każde ze spotkań będzie dotyczyć poszczególnych dyscyplin badawczych.

Harmonogram warsztatów

Dyscyplina Technologia Żywienia i Żywności

Dyscyplina Ekonomia i Finanse
  • Data: 22 marca, godz. 11:30-13:00,
  • prowadzący: prof. dr hab. Andrzej Graczyk, Dziekan WEiF UEW, Kierownik Katedry Ekonomii Ekologicznej, Członek Rady SD, członek Komisji Rekrutacyjnej do SD.
Dyscyplina Nauki o Zarządzaniu i Jakości
Wszystkie spotkania odbędą się w aplikacji MS Teams. Szczegółowe informacje wraz z linkami do każdego ze spotkań są dostępne w serwisie Szkoły Doktorskiej UEW pod tym adresem.

red. s