10-lecie CKU UEW: relacja

cku-uew-banner
W weekend 22-23 września 2023 r. obchodziliśmy 10-lecie Centrum Kształcenia Ustawicznego Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Prezentujemy relację z tego wydarzenia.

Centrum Kształcenia Ustawicznego (CKU) UEW obchodzi w tym roku okrągły jubileusz. W trakcie dekady swojego istnienia CKU stało się prawdziwą kuźnią wiedzy i umiejętności, oferując zróżnicowane, odpowiadające potrzebom profesjonalistów studia podyplomowe i szkolenia. Rzetelne kształcenie w formule Life-long learning to nieoceniona pomoc na ścieżce kariery zawodowej dla dotychczasowych absolwentów CKU.

Ukoronowaniem tej dekady były dwudniowe obchody 10-lecia CKU UEW. W ich ramach odbyła się wieczorna Gala Jubileuszowa dla Współpracowników CKU, której miejscem była Aula im. Profesor Stanisławy Bartosiewicz. Pamiątkową galerię zdjęć z wydarzenia prezentujemy poniżej.

Również drugi dzień obchodów 10-lecia CKU obfitował w atrakcje. Sobotę poświęcono na Dzień Otwartych Warsztatów, na które mógł zapisać się każdy zainteresowany niezależnie od wieku. Spotkania z ekspertami z różnych dziedzin były okazją do wymiany doświadczeń w atmosferze motywującej do rozwoju i poszerzania horyzontów.

Gratulujemy Centrum Kształcenia Ustawicznego UEW dziesięciu lat rozwijania kompetencji i zainteresowań, wielu osiągnięć i tysięcy zadowolonych absolwentów. Mamy nadzieję, że również w kolejnej dekadzie uczestnicy studiów podyplomowych, szkoleń i warsztatów będą odkrywać, rozwijać się i działać wspólnie z CKU UEW!

red. s