Zapraszamy na Zjazd Absolwentów 2023

Stowarzyszenie Absolwentów UEW oraz cała społeczność Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu zapraszają na doroczny Zjazd Absolwentów WSH, WSE, AE i UE. Wydarzenie odbędzie się 23 września 2023 r.

Jesteśmy przekonani, że Zjazd Absolwentów będzie doskonałą okazją do odświeżenia kontaktów z byłymi kolegami i koleżankami oraz nawiązania nowych przyjaźni wśród absolwentów różnych roczników. To wyjątkowe wydarzenie pozwoli podzielić się wspomnieniami z czasów spędzonych na naszej uczelni, swoimi sukcesami, doświadczeniami i pomysłami na rozwój naszej społeczności absolwentów!

Planujemy pełen atrakcji program, który obejmować będzie m.in.:
  • część oficjalną z przemówieniem Rektora,
  • czas na swobodne rozmowy i integrację z innymi absolwentami,
  • uroczystą kolację oraz wieczorną zabawę taneczną.
Na cześć oficjalną zapraszamy na godzinę 11:00, rejestracja uczestników od godziny 9:00. Miejsce: Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu (mapa).

Udział w części oficjalnej jest bezpłatny. Zainteresowani będą mieć możliwość zakupu identyfikatora okazjonalnego (opcja dobrowolna, płatna – 15 PLN/szt.)

Spotkanie towarzyskie rozpocznie się o godzinie 19:00.

• Data: 23 września 2023 (sobota).
  • Miejsce: Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu; Hotel Novotel/IBIS Wrocław Centrum (dawny Hotel Wrocław)
  • Kontakt do organizatorów: absolwent@ue.wroc.pl, tel. (71) 36-80-925 lub 691-837-608.
  • Cena: 230 zł/osoba.
  • Wpłat należy dokonywać na konto bankowe Stowarzyszenia Absolwentów WSH, WSE i AE. Nr konta: 71 1240 6683 1111 0000 5613 0610.
  • Aby wziąć udział w Zjeździe, prosimy o rejestrację poprzez formularz dostępny pod tym adresem.
Serdecznie zapraszamy!

red. s