Start rekrutacji do programu PRME Global Students

pgs-application-web-banner
Zgłoszenia do programu PRME Global Students (PGS) są otwarte. Zachęcamy studentów i studentki Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu do aplikowania!

Czy chcesz dołączyć do inicjatywy Organizacji Narodów Zjednoczonych i współpracować ze studentami z całego świata, aby wspierać zrównoważony rozwój? Szukasz międzynarodowych projektów, które rozwiną Twoje umiejętności menedżerskie i przywódcze? Aplikuj już teraz, aby dołączyć do zespołów PRME Global Students (PGS) w lipcu 2023!

PRME Global Students to globalna platforma kreatywnej współpracy, zbiorowej refleksji i wartościowych interakcji między organizacjami studenckimi i poza nimi w obszarze odpowiedzialnego kształcenia menedżerskiego i zrównoważonego rozwoju. PGS poszukuje światowych liderów zmian z empatią i proaktywnym podejściem do kwestii zrównoważonego rozwoju, gotowych poświęcić swoją energię i wiedzę na zarządzanie naszymi wpływowymi projektami.

Obecnie dostępne są dwie kategorie stanowisk wolontariackich: Liderzy Regionalni PGS (9 miejsc) oraz Członkowie Zespołu Zadaniowego PGS (wiele miejsc w 7 projektach).

Sprawdź wszystkie szczegóły, korzystając z poniższych linków:
  • Regional Leader: LINK
  • Taskforce Member: LINK
Termin zgłoszeń upływa 28 maja 2023 r. (23:59 EDT). Nie trać czasu – aplikuj teraz!

red. s