Światowy Dzień Wartości: relacja

19 października 2023 r. na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu odbyła się konferencja Światowy Dzień Wartości. Prezentujemy relację z tego wydarzenia.

Tematyka konferencji oscylowała wokół tego, w jaki sposób nasza tożsamość wpływa na poczucie przynależności w społeczeństwie i życiu codziennym, a także w biznesie. Dyskutowaliśmy o poczuciu przynależności w zmieniającym się świecie, dyskutując, jak odnaleźć się w czasie przemian natury społecznej, kulturowej i biznesowej oraz o odcieniach przynależności i zaangażowania.

W roli prelegentów wystąpili:
  • prof. Andrzej Kaleta, Rektor Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu,
  • Agata Roczniak, założycielka i prezeska Fundacji Diversum,
  • Janina Bąk, statystyczka, influencerka i aktywistka,
  • Bartłomiej Ciążyński, wiceprezydent Wrocławia,
  • Kateryna Chwiszczuk, kierownik projektów ds. zaangażowania i rozwoju pracowników w DXC Technology,
  • Dorota Wojtyra, kierownik ds. płac w Hewlett Packard Enterprise,
  • Paula Rejmer, Poland People Lead, Soft Serve.
Wydarzenie odbyło się pod patronatem Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Organizatorem spotkania był ABSL Poland – Związek Liderów Sektora Usług Biznesowych.

Dziękujemy wszystkim Uczestnikom i Gościom za udział w inspirujących dyskusjach!

red. s