DTthon 4.0 – fotorelacja

Za nami kolejna edycja DTthonu – maratonu projektowania innowacyjnych rozwiązań. Prezentujemy krótką relację z tego wydarzenia.

W dniach 15-16 marca 2023 r. w Centrum Kształcenia Ustawicznego UEW odbyła się kolejna, czwarta DThonu — maratonu projektowania rozwiązań, organizowanego przez DT HUB i Biuro Karier Centrum Współpracy z Biznesem.

DThon to wydarzenie podobne do hackatonu, z tym że zamiast intensywnej pracy programistycznej uczestniczki i uczestnicy DThonu angażują się w pracę zespołów projektowych, których zadaniem jest znalezienie rozwiązania dla konkretnego problemu biznesowego. Wydarzeniu patronuje Związek Liderów Sektora Usług Biznesowych w Polsce (ABSL).

W wydarzeniu biorą udział studentki i studenci, wykładowcy i wykładowczynie oraz przedstawicielki i przedstawiciele biznesu. Na zakończenie uczestniczki i uczestnicy DTthonu otrzymują zaświadczenie o ukończeniu warsztatów projektowania innowacyjnych rozwiązań.

Biznesowe wyzwania na DTthon 4.0 przygotowały firmy:
  • CCC Shoes & Bags,
  • Crédit Agricole,
  • Crédit Suisse,
  • 3M.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z czwartej edycji DThonu!

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu „Wiedza Edukacja Rozwój”.

red. s