Buy a Book – charytatywna akcja partnerska Adapciaka

buy a book uew ue wroc

Zachęcamy do udziału w charytatywnej zbiórce organizowanej przez tegorocznego partnera Adapciaka: QIAGEN Wrocław.

W dniach 19.10-24.11 2023 r. na terenie Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu odbędzie się charytatywna akcja polegająca na zbiórce książek, gier, płyt CD/DVD etc. Dochód zostanie przekazany na rzecz Hospicjum dla dzieci we Wrocławiu.

Punkty zbiórki, w których można przekazywać książki, gry i płyty znajdują się w następujących miejscach:
  • budynek Z (parter)
  • CKU UEW (obok portierni)
  • DS Przegubowiec (sala telewizyjna)
  • DS Ślężak (parter).
Sprzedaż zebranych darów odbędzie się podczas eventu Buy a Book odbywającego się w terminie 1-2.12.2023 w galerii Sky Tower. Na miejscu będzie czekać masa atrakcji, ale przede wszystkim możliwość pomocy poprzez zakup interesujących Was pozycji!

red. s