Sympozjum wydziałów zarządzania UEW i PWr

Z przyjemnością informujemy, że 22 marca 2023 r. pracownicy Wydziału Zarządzania naszego Uniwersytetu uczestniczyli w sympozjum naukowym, które odbyło się w murach Politechniki Wrocławskiej.

Celem sympozjum było stworzenie okazji do integracji środowisk naukowych Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu oraz Wydziału Zarządzania Politechniki Wrocławskiej i nawiązania nowych relacji zawodowych, które w przyszłości przyczynią się do uruchomienia większej liczby wspólnych projektów i inicjatyw badawczych. W trakcie wydarzenia Katedry prezentowały swoje obszary badawcze, a w kuluarach dyskutowano o możliwościach nawiązania współpracy naukowej.sympozjum uew pwr

Naszą Uczelnię reprezentowali przedstawiciele i przedstawicielki 16 katedr Wydziału Zarządzania UEW. Serdecznie dziękujemy za tak liczne przybycie każdemu z uczestników, licząc na owocny rozwój współpracy realizowanej w ramach tej inicjatywy!

red. s