Kurs dla osób ubiegających się o stopień doktora w trybie eksternistycznym

kurs szkoły doktorskiej

Trwają zapisy na kurs dla osób ubiegających się o stopień doktora w trybie eksternistycznym. Koordynatorem jest Biuro Szkoły Doktorskiej UEW.

Kurs zapewnia odpowiednie przygotowanie do pracy badawczej oraz wsparcie kompetencji wspierających samodzielność naukową. Po ukończeniu kursu jego uczestnik będzie w stanie efektywniej działać w świecie współczesnej nauki. Zasadniczym celem kursu jest przygotowanie uczestnika do przyszłej pracy naukowo-badawczej.

Kurs jest przeznaczony dla osób posiadających tytuł zawodowy magistra, magistra inżyniera albo równorzędny, które ubiegają się o stopień doktorski w trybie eksternistycznym w następujących dyscyplinach:

• Ekonomia i Finanse,
  • Nauki o Zarządzaniu i Jakości,
  • Technologia Żywności i Żywienia.

Kurs można odbyć także w trakcie pisania doktoratu.

Kurs dostępny jest w językach polskim i angielskim. Minimalna liczba uczestników (w każdym z dostępnych języków): nie mniej niż 5 osób.

Zainteresowanych prosimy o kontakt z Olgą Rutkowską, kierownikiem Biura Szkoły Doktorskiej UEW.

Szczegółowe informacje nt. kursu: LINK.

red. s