Programy doktorskie European University Institute

Ministerstwo Edukacji i Nauki RP oraz Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu zapraszają do wzięcia udziału w naborze do programów doktorskich European University Institute (EUI) we Florencji.

EUI to renomowana międzynarodowa uczelnia prowadzące czteroletnie studia doktoranckie w obszarze nauk społecznych i politycznych, prawa, ekonomii oraz historii. Polska co roku dysponuje 10 miejscami dla nowych doktorantów. Termin składania wniosków o przyjęcie na studia doktoranckie upływa 31 stycznia 2024 r. (rok akademicki 2024/2025).

poster_phd_campaign_digital-1

Zakwalifikowane osoby otrzymują stypendium przez cały okres trwania programu, natomiast nauka w EUI jest bezpłatna. Stypendyści są również objęci ubezpieczeniem medycznym oraz mogą korzystać z dodatkowych świadczeń dla członków rodziny (małżonka, dziecka).

Szczegółowe informacje są dostępne pod adresem eui.eu/phd.

Zachęcamy również do zapoznania się z przewodnikiem dla kandydatów przygotowanym przez aktualnych doktorantów. Osoby zainteresowane zapraszamy do uczestnictwa w spotkaniu informacyjnym online, które odbędzie się 17 listopada 2023 r.