3. edycja DThonu - relacja wideo

W dniach 11-12 stycznia 2023 r. na odbyła się kolejna DThonu — maratonu projektowania rozwiązań, organizowanego przez DT HUB i Biuro Karier Centrum Współpracy z Biznesem.

DThon to wydarzenie podobne do hackatonu, z tym że zamiast intensywnej pracy programistycznej uczestniczki i uczestnicy DThonu angażują się w pracę zespołów projektowych, których zadaniem jest znalezienie rozwiązania dla konkretnego problemu biznesowego.

Na zakończenie uczestniczki i uczestnicy DTthonu otrzymują zaświadczenie o ukończeniu warsztatów projektowania innowacyjnych rozwiązań.

W wydarzeniu biorą udział studentki i studenci, wykładowcy i wykładowczynie oraz przedstawicielki i przedstawiciele biznesu.

W 3. edycji DThonu udział wzięły następujące firmy:

• CCC Shoes & Bags,
  • Crédit Agricole,
  • 3M,
  • BD (Becton, Dickinson and Company).

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji wideo z 3. edycji DThon:

Redakcja: kk.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Wiedza Edukacja Rozwój.